Miska
porcelán, zlaceno, kartuše s pestře malovaným motivem krajiny s řekou a figurální stafáží, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, zlatem malované číslo 18 a vtlačená hvězdička, 30. léta 18. století, průměr 12 cm, lehce otřeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Miska
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |